DAHUA-HAC-HFW1220RP-0280B , 2.8mm, 20m 2MP HDCVI IR Bullet Camera

DAHUA-HAC-HFW1220RP-0280B , 2.8mm, 20m 2MP HDCVI IR Bullet Camera

Max 30fps@1080P
HD and SD output switchable
2.8mm fixed lens
Max. IR length 20m, Smart IRIP67, DC12V

Category: Tags: , ,

Reviews

Сеуште нема коментари.

Биди првиот кој ќе даде оценка за “DAHUA-HAC-HFW1220RP-0280B , 2.8mm, 20m 2MP HDCVI IR Bullet Camera”

380+ соработници со нас, зошто не и вие?